Program Voditelj Kategorija

Fotokrožek

Matej Ključevšek
Izobraževanje

TNZ & TaeBo

ŠD Tina June
Šport & rekreacija

Katehumenat

Mirko Simončič žpk
Duhovno

Učilnica

Mirjam Ključevšek, Eva Remec
Izobraževanje

Delavnice molitve in življenja

Marija Kališnik
Duhovno

Nedeljska kava

Rem Marič
Zabava

Igralnica in igrišča

Zabava

Rojstni dnevi

Animatorji SMC-ja
Zabava

Nogomet - najmlajši

Rok Kastelic in Jakob Marolt
Šport & rekreacija

Slaščičarska delavnica

Tina Krnc
Izobraževanje

Tečaj družabnih plesov

Aljoša Košorok
Izobraževanje

Fizioterapija Zrnec

Fizioterapija Zrnec
Šport & rekreacija

Francoščina

Tina Fekonja
Jeziki

Zvončki - verouk za predšolske

Ana Dobnikar, Lori Vovk, Vid Ključevšek
Duhovno

Mlajši mladinski pevski zbor

Eva Žukovec, Regina Šerjak
Glasba

Gledališka skupina za mlade

Jan Golob
Kultura

Gledališka skupina za otroke

Klavdija Žnidaršič, Mirjam Ključevšek, Žiga Kosi
Kultura

Nemščina

Katja Ogorevc
Jeziki

Angleščina

Kristina Pahor de Maiti, Katja Štrubelj
Jeziki

Španščina

Nadina Salievska
Jeziki

Italijanščina

Dhyana Mlakar
Jeziki

Pomoč učencem, ki imajo težave z branjem ali pisanjem

Blažka Strmšnik
Izobraževanje

Kleklanje

Tanja Oblak
Izobraževanje

Šiviljski tečaj

Tadeja Vadnjal
Izobraževanje

Modelarski krožek

Darjo Remec, Rožle Strle
Izobraževanje

Pilates (ŠD Viktorius)

vaditelji Viktorius-a
Šport & rekreacija

Košarka starejši

Andrej Kušar
Šport & rekreacija

Košarka mlajši

Matej Erzar
Šport & rekreacija

Nogomet starejši

Matild Domić
Šport & rekreacija

Nogomet mlajši

Luka Križaj, Mitja Polak
Šport & rekreacija

Odbojka mlajše

Natali Pavić
Šport & rekreacija

Odbojka starejše

Boštjan Račič
Šport & rekreacija

Biblična skupina

Jana Podjavoršek
Duhovno

Vera in luč

Timotej Mencin
Duhovno

Animatorji

Rem Marič
Duhovno

Mladinski in študentski verouk

Jan Golob, Rok Kastelic, Matild Domić, Jure Babnik
Duhovno

Skavti

Andrej Novak in Martin Žukovec
Duhovno

Ministranti

Jakob Skubic
Duhovno

Orkester

Glasba

Bendi (glasbene zasedbe)

Domen Strmšnik
Glasba

Otroški pevski zbor

Neža Snoj, Patricija Žižek
Glasba

Mladinski pevski zbor

Tina Ključevšek, Marija Rupar, Maja Kavčič
Glasba