Program Voditeljrazvrsti padajoče Kategorija

Orkester

Glasba

Igralnica in igrišča

Zabava

Košarka starejši

Aljaž Dobnikar
Šport & rekreacija

Mavrično katehetske igre

Aljaž Dobnikar
Duhovno

Tečaj družabnih plesov

Aljoša Košorok
Izobraževanje

Zvončki - verouk za predšolske

Ana Dobnikar, Lori Vovk, Vid Ključevšek, Veronika Bevc
Duhovno

Odbojka mlajše

Ana Fortuna, Katarina Račič
Šport & rekreacija

Skavti

Andrej Novak in Martin Žukovec
Duhovno

Rojstni dnevi

Animatorji SMC-ja
Zabava

Pomoč učencem, ki imajo težave z branjem ali pisanjem

Blažka Strmšnik
Izobraževanje

Krščanstvo in zdravje - serija predavanj

Boštjan Hari
Duhovno

Odbojka starejše

Boštjan Račič
Šport & rekreacija

Modelarski krožek

Darjo Remec, Rožle Strle
Izobraževanje

Bendi (glasbene zasedbe)

Domen Strmšnik
Glasba

Fizioterapija Zrnec

Fizioterapija Zrnec
Šport & rekreacija

Mlajši mladinski pevski zbor

Gabi Španič, Eva Žukovec, Regina Šerjak
Glasba

18+ Iskreno in globoko o telesnosti

Inštitut Integrum
Duhovno

Ministranti

Jakob Skubic
Duhovno

Gledališka skupina za mlade

Jan Golob
Kultura

Biblična skupina

Jana Podjavoršek
Duhovno

Nemščina

Katja Ogorevc
Jeziki

Angleščina

Katja Štrubelj, Tina Fekonja
Jeziki

Gledališka skupina za otroke

Klavdija Žnidaršič, Mirjam Ključevšek, Žiga Kosi
Kultura

Učilnica

Kristina Anželj, Eva Remec
Izobraževanje

Nogomet - 7. do 9. razred OŠ

Luka Križaj, Mitja Polak
Šport & rekreacija

Nogomet - srednješolci

Luka Križaj, Mitja Polak, Rok Kastelic
Šport & rekreacija

Košarka mlajši

Matej Erzar in Andrej Kušar
Šport & rekreacija

Tečaj risanja in slikanja (osnovni in nadaljevalni)

Matjaž Stopar
Izobraževanje

Mladinski in študentski verouk

Mihaela Žnidaršič, Rok Kastelic, Janez Suhoveršnik, Jure Babnik
Duhovno

Katehumenat

Mirko Simončič žpk
Duhovno

Španščina

Nadina Salievska
Jeziki

Otroški pevski zbor

Neža Snoj, Patricija Žižek
Glasba

Italijanščina

Nina Petrač
Jeziki

Animatorji

Rem Marič
Duhovno

Nedeljska kava

Rem Marič
Zabava

Nogomet - 1. do 3. razred OŠ

Rok Kastelic
Šport & rekreacija

Izdelovanje namiznih iger

Rok Kastelic
Zabava

Šiviljski tečaj

Tadeja Vadnjal
Izobraževanje

Kleklanje

Tanja Oblak
Izobraževanje

Vera in luč

Timotej Mencin
Duhovno

Francoščina

Tina Fekonja
Jeziki

Mladinski pevski zbor

Tina Ključevšek in Maja Kavčič
Glasba

Slaščičarska delavnica

Tina Krnc
Izobraževanje

Programiranje, elektronika in robotika (PER)

Urban Barbič, Dominik Žnidaršič, Timotej Mencin
Izobraževanje

Pilates in Total barre (ŠD Viktorius)

vaditelji Viktorius-a
Šport & rekreacija

Nogomet - 4. do 6. razred OŠ

Vid Ključevšek, Jakob Marolt
Šport & rekreacija